Nakladatelství Dr. Josef Raabe s.r.o. – společně pro kvalitní vzdělávání

RAABE se v současné době úspěšně profiluje jako odborné pedagogické nakladatelství – specializujeme se na vydávání odborných publikací a metodických příruček pro učitele a ředitele MŠ a ZŠ a nově také pracovních sešitů pro podporu rozvoje našich dětí.

 

Naším dlouhodobým cílem je podpora kvality vzdělávání. Chceme být profesionálním a spolehlivým partnerem při řešení specifických i každodenních potřeb vedení škol, učitelů i dalších odborných pracovníků ve školství. V neposlední řadě pomáháme předškolákům, žákům, studentům i jejich rodičům.

  

RAABE je zapojeno do evropského projektu Erasmus+ s názvem Good Start to School. Projekt zahrnuje devět partnerů z České republiky, Slovenska a Maďarska, přičemž RAABE celý projekt koordinuje. Hlavním cílem projektu je zlepšit komunikaci mezi rodinou a mateřskou školou, k čemuž by měly posloužit tři hlavní výstupy, jimiž bude evaluační arch pro sledování vývoje dítěte v mateřské škole, metodická příručka pro učitele a praktická příručka pro rodiče. Chcete-li se dozvědět více, navštivte stránku www.goodstarttoschool.eu.
 

 

Více o naší práci a nabídce se dozvíte na těchto stránkách. Vítáme Vás! 

Naše nabídka

S naší nabídkou se můžete podrobně seznámit na následujících
samostatných stránkách, které jsou věnovány jednotlivým projektům:

 

dobraskola.raabe.cz
pracovnisesity.raabe.cz
kuliferda.raabe.cz
vzdelavani.raabe.cz
zdravotnictvi.raabe.cz

 

 

 ...nebo přímo pod těmito odkazy:

   

 

   

 

Milí rodiče, KuliFerda přichystal akci ZÁLOŽKY ZDARMA pro Vaše děti na 1. stupni ZŠ :-)

Vyzkoušejte oblíbené pracovní sešity na procvičování učiva žáků na 1. stupni ZŠ a KuliFerda Vám KE KAŽDÉ SADĚ 6 SEŠITŮ pošle 6 ZÁLOŽEK ZDARMA!

více

Získejte SLEVU 25 % za vyplnění krátkého dotazníku k EU projektu ERASMUS+

Pracujete v mateřské škole jako řídící nebo pedagogický pracovník? Máte 5 minut času nazbyt? Chcete pomoci znevýhodněným dětem v plynulé inkluzi a jako odměnu získat slevu 25 % na produkty RAABE? Potom klikněte na následující odkaz a zaškrtněte odpovědi na několik otázek v našem krátkém dotazníku. Dotazník je anonymní a našemu nakladatelství poslouží jako důležitý vstupní zdroj informací pro budoucí evropský projekt Erasmus+, jehož výstupem bude bezplatný a volně šiřitelný materiál, který se bude zaměřovat na zvládání určitých obtíží dětí v kontextu celé třídy.

více

Mimořádné povánoční slevy na lékařské publikace

            * URČENÉ PŘÍMO NA MÍRU VŠEOBECNÉMU PRAKTICKÉMU LÉKAŘI* VHODNÉ I JAKO STUDIJNÍ MATERIÁL K ATESTACI* OBSAHUJÍ NEJČASTĚJŠÍ ONEMOCNĚNÍ Ediční řada pro všeobecné praktické lékaře se 40% SLEVOUEdiční řada pro všeobecné praktické lékaře II se 40% SLEVOUEdiční řada pro všeobecné praktické lékaře III se 40% SLEVOU  * RYCHLE A S JISTOTOU VYBERETE VHODNÉ LABORATORNÍ VYŠETŘENÍ* SPRÁVNĚ A JEDNOZNAČNĚ INTERPRETUJETE LABORATORNÍ VÝSLEDKY* RYCHLE A BEZ PROBLÉMŮ URČÍTE SPRÁVNOU DIAGNÓZUPrůvodce laboratorními nálezy + 1 publikace dle vlastního…

více

AKCE PRODLOUŽENA! AKČNÍ NABÍDKA nakladatelství RAABE při příležitosti pololetního vysvědčení na ZŠ

Vážené paní ředitelky a učitelky, vážení páni ředitelé a učitelé, připravili jsme pro Vás akční balíčky oblíbených publikací pro 1. a 2. stupeň ZŠ. Do 5. února 2015 si můžete pořídit vybrané ediční řady z edice DOBRÁ ŠKOLA za výhodné ceny. Přesvědčte se sami v níže uvedené nabídce.

více

Milí rodiče, překvapte svou MŠ a kupte předškolákům ve věku 5–7 let předplatné pracovních sešitů KuliFerdy!

Podpořte rozvoj školní zralosti předškoláků v jejich klíčovém období před nástupem do školy a pro Vaší MŠ a Vaše předškoláky získejte ZDARMA publikaci Hrajeme si... I a spoustu výhod v neformálním KuliFerdím klubu.

více

Vstup do školy aneb Jaká je úloha mateřské školy a rodiny při přípravě dítěte na školní docházku?

Školní zralost je ediční řadou pěti odborných publikací pro učitelky mateřských škol, které mají společný cíl − připravit dítě z mateřské školy na nástup do prvního ročníku základní školy. Druhým dílem této ediční řady je Vstup do školy.

více

Připravte budoucí školáky k zápisu a na nástup do 1. třídy ZŠ

KuliFerda Vám přináší 2 ediční řady, které jsou určeny pro přípravu k zápisu a na vstup do 1. třídy. Procvičte se svými předškoláky všechny klíčové oblasti školní zralosti a připravenosti a díky jedinečné metodice si ověřte, na jakých dovednostech dítěte je před vstupem do školy ještě nutné zapracovat.

více

Nakladatelství RAABE v roce 2015

Kolik nových publikací nakladatelství v letošním roce vydalo? Jaké konference uspořádalo? Kolika veletrhů a výstav se zúčastnilo? Je nakladatelství aktivní na Facebooku? Má svůj vlastní blog? Spolupracuje na mezinárodním projektu Erasmus+ Good Start to School?

více

Nespoléhejte na Ježíška a vyberte si z našich akčních vánočních balíčků!

Vybrali jsme pro Vás oblíbené publikace a pracovní sešity a zabalili je do akčních vánočních balíčků se speciální cenou. Nečekejte na Ježíška a vyberte si z naší vánoční nabídky, která platí pouze do 31.12.2015. Mezi akčními vánočními balíčky najdete publikace z edice DOBRÁ ŠKOLA a DOBRÁ ŠKOLKA a pracovní sešity z edice KULIFERDA A JEHO SVĚT.

více

Dny otevřených dveří v RAABE: Přijďte si prolistovat naše portfolio při kávě a cukroví.

Nespoléhejte na Ježíška a vyberte si publikace nebo pracovní sešity z našeho portfolia.

více
NAŠE NABÍDKA

 

...a doporučujeme projekty:

 

aktuality e-mailem

AKTUALITY
do e-mailu
ZDARMA

Odborné články a pozvánky na konference nebo semináře, nové informace o našich projektech.


Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním os. údajů dle zákona. 

Napište nám

Napište tento kód: 4052

Volejte(+420) 284 028 940 (+420) 284 028 941
Zobrazuji stranu 1 z 2
Starší článkyPoslední stránka