Menu
Nákupní košík

MAGAZÍN RSS Feed

SuperAdministrátor 19 Jan 0 15
Jaké jsou cíle moderního vzdělávání? Pro Líného učitele jsou zjevné. Připravit žáky na jejich studijní i profesní budoucnost, na život. Můžeme si výmysly školních byrokratů (například státní přijímačk..
SuperAdministrátor 19 Jan 0 23
Milí pedagogové, pracovníci ve školství, zvídaví rodiče a další fanoušci Raabe a kvalitního vzdělávání!  Rádi bychom Vám představili NOVINKY RAABE ROKU 2022. A doufáme, že se máte na co těšit. J ..
SuperAdministrátor 12 Jan 0 64
Obecně by měly být zakotvené nejen v ŠVP, ale také v klasifikačním řádu školy, který je součástí školního řádu. V něm jednotlivé školy stanovují základní pravidla hodnocení žáků. V České republice si ..
SuperAdministrátor 06 Jan 0 44
Přestože existují různé variety domácího násilí, v tomto článku se zaměříme na partnerské násilí, tedy na násilí mezi partnery, přičemž zasažen/a může být žena (většina případů), ale i muž. Je uváděno..
SuperAdministrátor 03 Jan 0 356
Tři prasátka – pohádkou k rozvoji komunikačních schopností dětíPřinášíme Vám několik aktivit souvisejících s pohádkou O třech prasátkách. Autorkou ukázek je Mgr. Zuzana Filípková. Aktivity lze využít ..
SuperAdministrátor 28 Dec 0 287
WEBINÁŘ ZDARMA: Jak podpořit a nepromeškat rozvoj smyslů, řeči a myšlení u předškoláků Podtitul: aneb Náměty na činnosti pro rozvíjení kognitivních procesů dětíDatum: 07. 02. 2022, od 17 hodinLektor: ..
SuperAdministrátor 28 Dec 0 183
WEBINÁŘ ZDARMA: Jak může asistent pedagoga přispět k pozitivnímu klimatu ve třídě?Datum: pondělí 31. 01. 2022, od 17 hodinLektor: Mgr. Miroslav VosmikTrvání (v minutách): 80 minut REGISTRACEObsah webi..
SuperAdministrátor 20 Dec 0 237
1. Pro zdraví je důležitý pohyb i správné stravování. Jaká onemocnění nám hrozí, když na toto nedbáme?Výživa a pohybová aktivita mají významný vliv na zdraví a fyzickou i duševní kondici člověka. Každ..
SuperAdministrátor 15 Dec 0 347
Milí čtenáři,děkujeme Vám, že se necháváte inspirovat publikacemi Nakladatelství Raabe i našimi články! Doufáme, že nám zachováte přízeň i v dalším roce. My v Nakladatelství Raabe Vám přejeme, ať si p..
SuperAdministrátor 13 Dec 0 342
Za nejkrásnější pocit v mé koučovací praxi považuji to, když můj klient POCHOPÍ. Když zažije ten krásný pocit „aha, já už vím, co s tím!“ Navíc je na dotyčném člověku vidět, že se stala nějaká změna. ..
SuperAdministrátor 08 Dec 0 280
V současné době je ve vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami více prostoru než kdy dříve a samotnému vzdělávání se otevírají nové možnosti. Ty ovšem zavazují k tomu, aby byly přijaty, t..
SuperAdministrátor 06 Dec 0 656
K čemu je v předškolním vzdělávání tanec dobrý?Tanec navozuje u předškolních dětí lepší náladu, aktivizuje je, dává jim možnost své pocity vyjádřit a zároveň při pravidelném provozování přispívá k jej..
Zobrazuji 1 až 12 z 227 (celkem stran 19)