Menu
Nákupní košík

Jak na školní hodnocení s Líným učitelem? | Lektor: Mgr. Robert Čapek, Ph.D.

 Klikněte na obrázek a zhlédněte zpětně webinář. 

Název webináře: Jak na školní hodnocení s Líným učitelem?

Lektor: Mgr. Robert Čapek, Ph.D. 

Obsah webináře:

Jste učitelé a chcete vědět více o možnostech hodnocení ve své třídě? Máte zájem si vyslechnout o podporujícím hodnocení? Víte, že jen kvalitní hodnocení může vytvořit dobré klima ve třídě? Chcete zažít ochutnávku motivačních hodnotících metod? Chcete vědět, co je a co není špatně na zavedeném školním hodnocení? Chcete předat tipy a rady, jak můžete individuálně hodnotit své žáky? Máte chuť udělat změnu ve svém školním hodnocení?

Zajímají Vás tyto otázky? Hledáte odpověď alespoň na jednu z těchto otázek? Pokud ano, tak pro Vás je určen tento bezplatný webinář, který bude inspirativní, motivační a chvílemi i třeskutý.

Webinářem Vás provede zkušený autor a lektor Robert Čapek. Webinář Vám na praktických příkladech ukáže příklady z hodnotících metod, způsobů sebehodnocení a vzájemného hodnocení žáků. 

Pro koho webinář doporučujeme:

Webinář je určen především učitelkám a učitelům základních a středních škol, všem pedagogickým a poradenským pracovníkům škol a školských poradenských zařízení, vhodný je i pro ředitele/ředitelky, zástupce/zástupkyně, vedoucí metodických sdružení ZŠ a SŠ. 

Více na toto téma naleznete v publikaci Líný učitel: Vše o školním hodnocení.