Menu
Nákupní košík

KE STAŽENÍ ZDARMA

Výstupy jsou i po skončení projektu dostupné zdarma a jsou ke stažení ZDE.Projektový výstup s názvem PREDICT - evaluační a diagnostický nástroj pro sledování pokroků dítěte v MŠ je souborem tří částí, které fungují jako jeden celek. Hlavními třemi výstupy projektu je metodická příručk..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
V rámci evropského projektu s názvem ABC PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY vznikla pro pedagogy mateřských škol metodika s názvem Projektové a činnostní učení v předškolním vzdělávání, kde odborníci ze tří zemí sdíleli své zkušenosti a znalosti z oblasti předškolního vzdělávání, jež mohou při..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Co naleznete v novém KATALOGU RAABE 2024?1. Brožury, metodiky a vzdělávací kurzy pro pedagogy + pracovní sešity pro předškoláky a školáky, co mají duši, nabídnou pomoc a inspiraci,2. publikace, brožury a pracovní sešity...pro mateřskou, základní i střední školu, pro poradenské pracovníky, ale i..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Záznamový list dítěte pro sledování individuálních pokroků - KE STAŽENÍ
NOVINKA
Záznamový arch PRO DÍTĚ je součástí pracovních sešitů KuliFerda a slouží k průběžnému sledování dosažené úrovně dovedností, poznatků a postojů dítěte v průběhu školního roku a tak je jedním z předpokladů pro individualizaci jeho vzdělávání.Pozorování může pedagog provádět při hrách, řízených aktivit..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Záznam o průběhu a výsledcích předškolního vzdělávání - KE STAŽENÍ
NOVINKA
Záznamový arch PRO TŘÍDU je součástí pracovních sešitů KuliFerda a slouží k průběžnému sledování a vyhodnocování efektivity vzdělávání v jednotlivých oblastech v mateřské třídě  v průběhu školního roku.Pozorování může pedagog provádět při hrách, řízených aktivitách a při práci s pracovními list..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)