Menu
Nákupní košík

RAABE Akademie


Co naleznete v novém KATALOGU RAABE 2024?1. Brožury, metodiky a vzdělávací kurzy pro pedagogy + pracovní sešity pro předškoláky a školáky, co mají duši, nabídnou pomoc a inspiraci,2. publikace, brožury a pracovní sešity...pro mateřskou, základní i střední školu, pro poradenské pracovníky, ale i..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Kritické myšlení v praxi a vzdělávání
NOVINKA
Jakmile bude vaše objednávka zaplacena a zpracována, budou vám v e-mailové zprávě zaslány informace potřebné k přihlášení do zakoupeného vzdělávacího programu.Kritické myšlení, argumentace a jim příbuzná témata jsou nezbytná pro život člověka ve společnosti. Především to platí v informačně náročné d..
3 630 Kč
Cena bez DPH:3 000 Kč
Krizová komunikace s rodiči
NOVINKA
Jakmile bude vaše objednávka zaplacena a zpracována, budou vám v e-mailové zprávě zaslány informace potřebné k přihlášení do zakoupeného vzdělávacího programu.Vzdělávací program s názvem Krizová komunikace s rodiči nabízí účastníkům základní přehled a úvod do témat souvisejících s vedením efe..
3 630 Kč
Cena bez DPH:3 000 Kč
Psychohygienické minimum pro učitele
NOVINKA
Jakmile bude vaše objednávka zaplacena a zpracována, budou vám v e-mailové zprávě zaslány informace potřebné k přihlášení do zakoupeného vzdělávacího programu.Edukativní program s názvem "Psychohygienické minimum pro učitele" – péče o duševní zdraví ve vzdělávací realitě poskytuje účastníkům ..
3 630 Kč
Cena bez DPH:3 000 Kč
Rozvoj grafomotoriky v mateřské škole
NOVINKA
Jakmile bude vaše objednávka zaplacena a zpracována, budou vám v e-mailové zprávě zaslány informace potřebné k přihlášení do zakoupeného vzdělávacího programu.Vzdělávací kurz nabízí komplexní pohled na grafomotoriku a její cílený rozvoj u dítěte předškolního věku. Je syntézou základních teoretický..
3 630 Kč
Cena bez DPH:3 000 Kč
Vzdělávací strategie Líného učitele
NOVINKA
Jakmile bude vaše objednávka zaplacena a zpracována, budou vám v e-mailové zprávě zaslány informace potřebné k přihlášení do zakoupeného vzdělávacího programu.Vzdělávací distační program Vzdělávací strategie Líného učitele představuje pedagogům strategii jak kvalitně vzdělávat a efektivně hospodařit..
3 630 Kč
Cena bez DPH:3 000 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)