Menu
Nákupní košík

Rehabilitace

Šestý díl s názvem Léčebná rehabilitace v pediatrii se věnuje vybraným problémům, které souvisí s rehabilitační a fyzikální terapií.Obsah:1. Rehabilitace v pediatrii, specifika respiračních onemocnění2. Dětská obezita a pohybová aktivita3. Indikace terapie Vojtovou reflexní lokomocí u dětí s c..
439 Kč
Cena bez DPH:439 Kč
Druhý díl z ediční řady Rehabilitační a fyzikální terapie s názvem Léčebná rehabilitace u neurologických diagnóz – 2. díl se věnuje vybraným problémům, které souvisí s rehabilitační a fyzikální terapií. Obsah:1.      Náhlé cévní příhody mozk..
479 Kč
Cena bez DPH:479 Kč
Pátý díl z ediční řady Rehabilitační a fyzikální terapie s názvem Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii se věnuje vybraným problémům, které souvisí s rehabilitační a fyzikální terapií. Obsah:1.      Skoliózy z pohledu reh..
479 Kč
Cena bez DPH:479 Kč
Sedmý díl s názvem Léčebná rehabilitace ve vybraných oborech – 1. díl se věnuje vybraným problémům, které souvisí s rehabilitační a fyzikální terapií.Obsah:1.      1. Onkologie2.      2. Rehabilitace amputovaných na dolních končetinách3.      3...
479 Kč
Cena bez DPH:479 Kč
Osmý díl s názvem Léčebná rehabilitace ve vybraných oborech – 2. díl se věnuje vybraným problémům, které souvisí s rehabilitační a fyzikální terapií.Obsah:1. Balneologie2. Léčebná tělesná výchova3. Pravidelná činnosti na PC: zdravotní důsledky a možnosti léčby4. Rehabilitace a rozdíly mezi wellness..
479 Kč
Cena bez DPH:479 Kč
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)