Menu
Nákupní košík

Pracovní sešity

Grafomotorika a čtení pro žáky s SPU
BESTSELLER
Aktivity v pracovním sešitě Grafomotorika a čtení pro žáky s SPU jsou připravené na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže v grafickém projevu a psaní, nebo obtíže se zvládnutím techniky čtení a porozuměním čtenému. Kniha je určena nejen dětem 1. až 3. tříd, ..
99 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
Matematika a pozornost pro žáky s SPU
BESTSELLER
Aktivity v knize Matematika a pozornost pro žáky s SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním základních početních úkonů, potíže s pozorností a s orientací či mají přímo diagnostikovanou poruchu matematických schopností ..
99 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
Nápravná cvičení pro žáky s SPU
BESTSELLER
Aktivity v pracovním sešitě Nápravná cvičení pro žáky s SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pravolevé orientace, orientace v prostoru a čase, soustředění, zrakového a sluchového vnímání. Pracovní listy urč..
99 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
Školák s ADHD - Český jazyk a psaní
BESTSELLER
Aktivity v knize Školák s ADHD - Český jazyk a psaní jsou připraveny na míru žákům s ADHD a s SPU. Využít je mohou i neposední, neklidní žáci s menší mírou soustředění. V knize je řada cvičení pro pomoc při potížích s učivem českého jazyka, zejména se čtení..
99 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
Školák s ADHD - Matematika a hravá cvičení
BESTSELLER
Aktivity v knize Školák s ADHD - Matematika a hravá cvičení jsou připraveny na míru žákům s ADHD. Využít je mohou i neposední, neklidní žáci s menší mírou soustředění. V knize je řada cvičení pro pomoc při potížích s výukou matematiky, ale naleznete zde i hravá nápra..
99 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
Školák s ADHD - Vztahy a sociální dovednosti
BESTSELLER
Aktivity v knize Školák s ADHD - Vztahy a sociální dovednosti jsou připraveny na míru žákům s ADHD a s SPU. Využít je mohou i neposední, neklidní žáci s menší mírou soustředění. V knize je řada cvičení pro pomoc při budování pozitivních vztahů dítěte ke škole, učitelům i ..
99 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
E-book - KuliFerda - pracovní sešity pro předškoláky
BESTSELLER ZDARMA
E-book o pracovních sešitech KuliFerda obsahuje:• Jak rozumět pojmům připravenost a zralost na školní docházku?• Kritéria školní zralosti• Desatero budoucího předškoláka• Představení SADY pracovních sešitů KuliFerda pro předškoláky• Ukázky pracovních listů spolu s metodickými doporučeními• Inspiraci..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
KuliFerda (5–7 let) pro MŠ - SADA pracovních sešitů
BESTSELLER WEBINÁŘ VYCHÁZÍ V ZÁŘÍ 2021
VYCHÁZÍ ZAČÁTKEM ZÁŘÍ 2021KuliFerda představuje sadu pěti pracovních sešitů, přičemž každý je zastřešen jedním tématem a zaměřen na roční období. Pracovní sešity KuliFerda se velmi dobře se dají propojit s Vaším třídním vzdělávacím programem. Pracovní sešity jsou určeny pro celoroč..
240 Kč
Cena bez DPH:218 Kč
Předškolák školákem – Grafomotorika a příprava na psaní
BESTSELLER
Aktivity a činnosti v pracovním sešitě Předškolák školákem – Grafomotorika a příprava na psaní rozvíjejí grafomotorické dovednosti dítěte v předškolním a mladším školním věku, které je jedním z předpokladů úspěšného zvládnutí psaní písmen, slabik, slov a číslic.72 hravý..
99 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
Školák s SVP - Čtení a hravá cvičení
BESTSELLER
Aktivity a činnosti v knize Školák se SVP – Čtení a hravá cvičení jsou připravené na míru dětem se speciálními vzdělávacími potřebami, které mají potíže se zvládnutím techniky čtení a porozuměním čtenému.Kniha je určena nejen dětem 1. až 3. tříd, ale i všem dě..
99 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
KuliFerdík a Filipka (3–5 let) - pracovní sešit
BESTSELLER VYCHÁZÍ V ZÁŘÍ 2021
VYCHÁZÍ ZAČÁTKEM ZÁŘÍ 2021Pracovní sešit KuliFerdík a Filipka je určen pro celoroční práci s dětmi ve věku 3–5 let. Vychází ze situací a námětů, které jsou dětem blízké, pomáhá jim orientovat se ve světě kolem nich. Proto je vhodný jak pro práci v mateřských školách, dětských skupinách, tak pro spol..
99 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
Předškolák školákem – Příprava na čtení
BESTSELLER
Aktivity a činnosti v pracovním sešitě Předškolák školákem – Příprava na čtení rozvíjejí předčtenářské schopnosti dítěte v předškolním a mladším školním věku, jako je pozornost, schopnost diferenciace, zrakové a sluchové vnímání, které jsou základem pro zvládnutí techniky čt..
99 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 52 (celkem stran 5)