Nová brožura 'Nadaný žák na 1. stupni ZŠ' je právě na trhu a poskytuje komplexní průvodce pro učitele a rodiče nadaných dětí ve věku od 6 do 10 let. Tato praktická publikace přináší konkrétní postupy a návody pro diagnostiku nadání, doporučení organizací podporujících práci s nadanými žáky a inspirativní nápady na domácí aktivity.

Publikace zahrnuje návody na tvorbu IVP, osvědčené rady, úkoly, hry a náměty pro skupinovou práci i práci při tandemové výuce. Zároveň čtenáři získají informace o fungování klubů nadaných dětí a doporučení soutěží a konferencí pro nadané žáky.

Pro rodiče je v knize připravena speciální kapitola, která je provede doporučeními pro diagnostiku nadání jejich dítěte, nabídne organizace a kroužky pro podporu rozvoje a poskytne praktické tipy pro domácí aktivity.

 ,,Brožura 'Nadaný žák na 1. stupni ZŠ' je nezbytným průvodcem pro každého, kdo se zajímá o rozvoj nadaných dětí. Poskytuje praktické návody a inspiraci pro podporu jejich potenciálu a růstu," říká autorka knihy Mgr. Jana Rohová.

 

Pro více informací a nákup knihy navštivte tento odkaz.