Velká 60% sleva na inovativní vzdělávací materiály pro cizince!  

 

V RAABE jsme se rozhodli, že v reakci na aktuální potřeby integrace cizinců do českého vzdělávacího systému, nabízíme exkluzivní 60% slevu na naše nejprodávanější edukační publikace určené pro děti a žáky-cizince.

Tyto výukové materiály byly navrženy s důrazem na mnohojazyčnost a zahrnují čtyřjazyčný obrázkový slovník pro cizince, metodické příručky a pracovní listy českého jazyka pro děti v mateřských školách, a ucelené přehledy české mluvnice pro žáky na 1. stupni základní školy. Všechny tyto publikace jsou nyní dostupné za zlomek původní ceny.

Zvýhodněná nabídka zahrnuje:

Čtyřjazyčný obrázkový slovník pro cizince: Slovníček obsahuje slovní zásobu přizpůsobenou dětskému věku a je rozdělen do 14 tematických lekcí s obrázky a pojmenováním ve čtyřech jazycích – čeština, slovenština, ukrajinština a ruština.

Dítě-cizinec v mateřské škole: Metodická příručka s pracovními listy, která pomáhá pedagogům a rodičům naučit předškoláky první slova a věty v českém jazyce.

Mluvnice pro žáka-cizince na 1. stupni ZŠ: Učebnice nabízí žákům-cizincům kompletní přehled základů české mluvnice se zaměřením na snadnou a zábavnou formu výuky.

Nový žák-cizinec v mé třídě: Metodika s pracovními listy určená učitelům 1. stupně ZŠ, která poskytuje praktické návody pro práci s dětmi bez znalosti češtiny.

 

Akce "60% sleva je časově omezená a platí pro všechny zákazníky, kteří objednají publikace přes naši webovou stránku. Využijte této jedinečné příležitosti k rozšíření vzdělávacích nástrojů a podpořte integraci cizích studentů do českého vzdělávacího prostředí.

 

Jsme hrdí na to, že podporujeme multikulturní vzdělávání a integraci dětí-cizinců do českého školství.

Pro více informací navštivte naši webovou stránku www.raabe.cz nebo kontaktujte naše zákaznické centrum.


 


PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE ZDE:

https://1url.cz/ruAJy