Máte u svých dětí identifikovány specifické poruchy učení nebo chování? Chcete svým dětem ještě více pomoci?

Pokud vaše dítě má identifikovanou některou ze specifických poruch učení nebo chování, můžeme vám pomoci i my. 

Spolu s předními odborníky a specialisty vyvíjíme také pracovní sešity, které jsou určeny pro práci s dětmi s potenciálním rozvojem SPU, pro reedukaci SPU a nově také pro práci s dětmi s ADHD v předškolním i mladším školním věku.
 
Všechny pracovní sešity lze využít pro prohloubení práce s dětmi – využijte možnosti a vyberte si konkrétní dovednost, kterou vaše dítě potřebuje procvičovat!
Více najdete zde - NABÍDKA PODLE DOVEDNOSTÍ

 
Jste specialista na škole nebo odborník v poradně?
 
Pracovní sešity můžete také vy doporučit jako vhodnou pomůckou pro práci s dětmi na základě identifikace některé ze specifických poruch učení či chování nebo při logopedických problémech. 

Pro specialisty a odborné pracovníky z pedagogicko-psychologických poradenspeciálně pedagogických center nebo logopedických ordinací jsme připravili PROGRAM ODBORNÉ SPOLUPRÁCE – viz záložka PPP, SPC, LOGOPEDIE výše!

 
NABÍDKA ODBORNÉ SPOLUPRÁCE PRO SPECIALISTY A ODBORNÍKY
 
Vážené kolegyně, vážení kolegové, 
 
v letošním roce jsme podstatně rozšířili portfolio pracovních sešitů z edice KuliFerda a jeho svět a rádi bychom naše sešity představili i Vám. Proto jsme pro Vás připravili PROGRAM ODBORNÉ SPOLUPRÁCE, který je určený všem odborníkům z pedagogicko-psychologických poradenspeciálně pedagogických center a logopedických ordinací. V rámci programu Vám nabízíme:  
 
- podpůrné materiály pro Vaše děti a jejich rodiče ZDARMA
- mimořádné slevy a zvýhodnění
- speciální odborné semináře či workshopy s autory
 
Můžete volit z těchto forem spolupráce:
 
1) Pracovní listy zdarma

Poskytneme Vám vybrané pracovní listy z našich pracovních sešitů a informace pro rodiče, které si můžete stáhnout, vytisknout, namnožit a pracovat s nimi v rámci Vaší praxe. 
 
2) Mimořádná sleva 30 % na všechny pracovní sešity z edice KuliFerda a jeho svět
 
Dostanete od nás slevový kód na pracovní sešity z edice KuliFerda a jeho svět, díky kterému můžete objednávat pracovní sešity s mimořádnou slevou 30 % jak pro sebe, tak pro své klienty. Pokud máte možnost dalšího prodeje (ŽL, apod.), je sleva 30 % nabízena jako obchodní rabat pro Vás. 
 
3) Odborné semináře či workshopy
 
Pokud dosáhnete odběru 500 a více kusů pracovních sešitů, uspořádáme u Vás ZDARMA seminář nebo workshop s některým z předních odborníků na speciální vzdělávání. Podmínkou pro uspořádání semináře je zajištění vhodného prostoru a minimálně 15 účastníků z Vaší strany.
 

registaceRegistrujte se do programu prostřednictvím jednoduchého online formuláře zde, vyberte si formu spolupráce a my Vás v nejbližších dnech budeme kontaktovat.

 


 

UKÁZKOVÉ LISTY


Níže si můžete prohlédnout a stáhnout vybrané ukázkové strany ze všech pracovních sešitů pro děti s ADHD. 
 
 


 
ADHD 1 ADHD 2 ADHD 3 ADHD 4 ADHD 5 ADHD 6
Pozornost a soustředění Chování a prožívání Hyperaktivita a impulzivita Komunikace, řeč a myšlení Relaxační metody Vybrané možnosti podpory
 


Pracujeme se školákem s ADHD v mladším školním věku
 
ADHD ZS 1 ADHD ZS 2 ADHD ZS 3 ADHD ZS 4 ADHD ZS 5 ADHD ZS 6
Věcné učení Sociální kompetence Čtení Psaní Počítání Příprava na výuku vyjmenovaných slov