WEBINÁŘ ZDARMA: Příprava předškoláků na vstup do školy s KuliFerdou 


Datum: pondělí 6. 6. 2022 od 17 hodin

Lektorka: Mgr. et Mgr. Jana Pechancová

REGISTRACE

Obsah webináře:

Máte předškoláky ve své mateřské škole? Rádi byste předškoláky připravili na dobrý vstup do 1. třídy? Hledáte vhodné pracovní sešity, tipy a další náměty na rozvoj školní zralosti? A jste zvědaví na KuliFerdu, kterého mateřské školy používají ke své práci již deset let?

Pokud Vás některé z otázek zajímají, tak pro Vás je určen bezplatný webinář, který Vám představí oblíbenou sadu pracovních sešitů KuliFerda určenou pro celoroční práci s předškoláky v mateřské škole. Pracovní sešity jsou zaměřeny na rozvoj klíčových oblastí školní připravenosti u dětí předškolního věku.

Webinářem Vás provede zkušená lektorka Mgr. et Mgr. Jana Pechancová, která je dlouholetou spoluautorkou pracovních sešitů Kuliferda.

Webinář si klade za cíl předat potřebné informace a zkušenosti, jak rozvíjet školní zralost u dětí předškolního věku. A také jak využít potenciálu pracovních sešitů, včetně metodické podpory a zpětné vazby, ve Vaší mateřské škole. Dalšími bonusy webináře jsou náměty na činnosti a aktivity, jak podpořit a rozvíjet dítě před vstupem do 1. třídy.

Pro koho webinář doporučujeme: 

Webinář je určen pedagogům mateřských škol, asistentům pedagoga v mateřské škole a i rodičům předškoláků. 


REGISTRACE


Pracovní sešity KuliFerda jsou určeny pro celoroční práci dětí ve věku 5–7 let a obsahují pracovní listy zaměřené na klíčové oblasti školní připravenosti. Děti jsou k práci motivovány různorodými úkoly a hravými ilustracemi. Náročnost úkolů se v jednotlivých číslech upravuje tak, aby bylo dítě na konci školního roku kvalitně připraveno na vstup do školy.

Stáhněte si zdarma e-book o KuliFerdovi ZDE.