WEBINÁŘ ZDARMA: Jak může asistent pedagoga přispět k pozitivnímu klimatu ve třídě?

Zpětné zhlédnutí webináře je ZDE.

Lektor: Mgr. Miroslav Vosmik

Trvání (v minutách): 80 minut 


Obsah webináře:

Jste učitelé a máte ve své třídě asistenta pedagoga? Jste, nebo chcete být asistentem pedagoga? Jste ředitelem, či zástupcem a řešíte funkčnost asistentů pedagoga v pedagogických sborech? Víte, že asistent pedagoga se může spolupodílet na vytváření pozitivního klima ve škole a v celé škole? Chcete vědět, co je a co není užitečné při působení asistentů pedagoga? Chcete předat tipy a rady, jak asistent pedagoga může zvládat krizové situace a mírnit jejich dopady na klima třídy?

Zajímají Vás tyto otázky? Hledáte odpověď alespoň na jednu z těchto otázek? Pokud ano, tak pro Vás je určen tento bezplatný webinář, ve kterém budeme hledat odpovědi tak, aby reflektovaly potřeby Vaší práce. 

Webinářem Vás provede zkušený autor a lektor Mgr. Miroslav Vosmik. Webinář si klade za cíl předat potřebné zkušenosti s prací asistenta pedagoga a jeho možnosti spoluvytváření pozitivního klimatu ve třídě.

Více na toto téma naleznete v publikaci Asistent pedagoga a klima třídy.

Pro koho webinář doporučujeme:

Webinář je určen především učitelům a asistentům pedagoga základních a středních škol, všem pedagogickým a poradenským pracovníkům škol a školských poradenských zařízení, vhodný je i pro ředitele/ky, či zástupce ZŠ a SŠ, ale poslouží také rodičům.