Menu
Nákupní košík

TÉMATA MŠ RSS Feed

11 Apr 0 27
Předškolní vzdělávání v kostce je neocenitelným průvodcem pro všechny pedagogy, kteří chtějí efektivně pracovat s dětmi v mateřské škole a připravit je na další vzdělávací etapy.Nová publikace s názve..
Petra 05 Apr 0 76
NOVINKANový houslový fenomén je na scéně: Cyklus pěti sešitů od Houslové školy prof. Viliama Kořínka rozproudí vlnu nadšení mezi mladými hudebníky.S unikátním přístupem k výuce a důrazem na kvalitu, s..
Petra 28 Mar 0 141
Jaro je tady! Přijďte si ho zpříjemnit v mateřské škole s hravými a rozvíjejícími aktivitami pro naše malé předškoláky. 1. Bylo jedno semínkoKonkrétní cíle pro tuto činnost:- Zapamatovat si text říkan..
s.andrsova 14 Mar 0 208
Identita a role dítěteNástup dítěte do mateřské školy znamená výraznou změnu pro identitu dítěte.Identitou můžeme chápat odpověď na otázku „Kdo jsem?“ a jako taková je do značné míry určována odezvou ..
Petra 11 Mar 0 181
Online webinář a nová publikace Adaptace dítěte v mateřské škole: aneb Budování emočního bezpečí dítěte. Mateřská škola hraje klíčovou roli v adaptaci dětí na nové prostředí a sociální interakce. S cí..
Petra 04 Mar 0 358
Adaptace dítěte v mateřské škole: Online Webinář s Mgr. Hanou Sokolovou a Mgr. Alenou PokornouMateřská škola má klíčový vliv na adaptaci dětí na nové prostředí a sociální interakce. S cílem poskytnout..
Petra 23 Feb 0 2096
Představte si, že se vydáváte na cestu do dětského světa, do říše kreslených snů a fantazií. Zde se setkáváte s 600 malými umělci ve věku od 4 do 6 let, kteří se stali hrdiny výzkumu pod vedením Marie..
SuperAdministrátor 14 Jan 0 483
Polytechnické činnosti v předškolním vzdělávání jsou nedílnou součástí zdravého rozvoje dětí. Inspiraci najdete v publikaci z edice Komplexní metodiky Polytechnické činnosti v předškolním vzdělávání.P..
SuperAdministrátor 07 Jan 0 582
Jaké aktivity děti správným způsobem rozmluví? Jak děti bavit a zároveň s nimi řeč trénovat? A co všechno lze podniknout s obyčejným obrázkem? V článku přinášíme různé formy a metody práce s básničkam..
SuperAdministrátor 18 Dec 0 519
K čemu je v předškolním vzdělávání tanec dobrý?Tanec navozuje u předškolních dětí lepší náladu, aktivizuje je, dává jim možnost své pocity vyjádřit a zároveň při pravidelném provozování přispívá k jej..
SuperAdministrátor 14 Dec 0 784
Zima, jedno ze čtyř ročních období, je dobou, kdy se vyskytuje mráz a sníh, který nás nikdy nepřestane udivovat. Vše je přikryté bílou peřinou z vloček, které se třpytí, ale i studí. Na rybnících se t..
SuperAdministrátor 11 Dec 0 617
Milí čtenáři,děkujeme Vám, že se necháváte inspirovat publikacemi Nakladatelství Raabe i našimi články! Doufáme, že nám zachováte přízeň i v dalším roce. My v Nakladatelství Raabe Vám přejeme, ať si p..
Zobrazuji 1 až 12 z 205 (celkem stran 18)