WEBINÁŘ ZDARMA: Asistent pedagoga a pedagog v mateřské škole

Podtitul: Jak na to, aby fungovala spolupráce pedagoga s učiteli 

Datum: pondělí 12. 09. 2022, od 17 hodin

Lektor: PhDr. Zbyněk Němec, Ph.D.

Trvání (v minutách): 80 minut 

REGISTRACE

Anotace webináře:

Máte, nebo plánujete v mateřské škole asistenta pedagoga? Víte, jak vytvořit fungující spolupráci učitele a asistenta pedagoga? Jaká jsou specifika práce asistenta pedagoga v MŠ? A víte, na co si dát pozor? Co je důležité, aby spolupráce fungovala na všech úrovních? 

Zajímají Vás tyto otázky? Hledáte na ně odpovědi? Pro Vás všechny je určen bezplatný webinář, ve kterém na ně budeme hledat odpovědi tak, aby reflektovaly potřeby Vaší mateřské školy. 

Webinářem Vás provede zkušený lektor PhDr. Zbyněk Němec. Webinář si klade za cíl předat potřebné informace a poskytnout pedagogům a asistentům pedagoga v mateřské škole a prostor k zamyšlení, jak nastavit smysluplnou a fungující spolupráci asistenta pedagoga s učiteli.

Webinář Vás provede důležitými oblastmi spjatými s komplexním pohledem na činnost asistenta pedagoga v MŠ se všemi jejími specifiky, počínaje úspěšným výběrem, přes jeho metodickou podporu až po vymezení pracovní náplně asistenta pedagoga. Nepomineme ani chyby, které při spolupráci obou pracovníků mohou nastat a kterých je dobré se vyvarovat.

Více na toto téma naleznete v publikaci Asistent pedagoga v mateřské škole.


Pro koho webinář doporučujeme:

Webinář je určen především učitelkám/učitelům mateřských škol, asistentkám/asistentům mateřských škol, ředitelkám/ředitelům mateřských škol, pedagogům 1. stupně ZŠ, webinář je také vhodný i pro asistenty pedagoga ZŠ a pro rodiče.