Menu
Nákupní košík

TÉMATA MŠ RSS Feed

SuperAdministrátor 17 Jul 0 1795
Naučit citlivě vnímat přírodu a rozvíjet pozorovací schopnosti dětí by mělo být cílem každého pedagoga i rodiče. Přinášíme Vám pásmo aktivit na téma „mravenci“, v rámci nějž si děti nejen pomáhají osv..
Petra 15 Jul 0 49
Seznamujeme sePokud malé dítě-cizinec poprvé přijde do MŠ, je dobré jej i jeho rodiče provést prostory, které bude dítě využívat. Dítě se tak bude cítit bezpečněji. Můžete využít služeb překladatele n..
s.andrsova 15 Jul 0 1969
Vychovávat děti k úctě k přírodě, učit je nacházet při toulkách přírodou každodenní zázraky, které se zde odehrávají, je důležité už od útlého věku. V následujícím článku přinášíme několik dramatickýc..
Petra 09 Jul 0 49
Nástup dítěte do mateřské školy je jedním z nejdůležitějších milníků v jeho životě. Pro mnoho dětí a jejich rodičů představuje tento krok velkou výzvu. Jak zajistit, aby adaptace proběhla hladce a bez..
s.andrsova 03 Jul 0 95
Vážení pedagogové mateřských škol,    ve spolupráci s našimi autory a lektory jsme připravili základní doporučení S KuliFerdou se těším do školy, jak pracovat s budoucími školáky, které může rodičům i..
Petra 02 Jul 0 107
Milé čtenářky a čtenáři, s radostí vám představujeme naši novou vzdělávací platformu, Raabe Akademie, která byla spuštěna v květnu 2024. Naším cílem je nabídnout vám kvalitní kurzy, které vám pomohou ..
Petra 21 Jun 0 180
Velká Novinka!  S nadšením vám představujeme nový Pedagogický Diář 2024/2025, který přináší zcela nový přístup k plánování a organizaci školního roku. Tento diář není jen obyčejný nástroj – je to klíč..
Petra 18 Jun 0 174
Nabízíme zpětné zhlédnutí webinářů    Dne 03. 06. 2024 se konal webinář "Inovativní vzdělávání pedagogů: Raabe Akademie", vedený lektorkou Mgr. Stanislavou Andršovou. Tento webinář nabídl účastníkům c..
Petra 29 May 0 298
Mýtus, že logopedie se zabývá pouze výslovností, je snad již překonaný. Bylo by chybou klást důraz na artikulaci na úkor obsahové a gramatické stránky řeči. Nejdříve je třeba vytvořit věty z dostupné ..
s.andrsova 27 May 0 299
Přinášíme ukázku z pracovního listu s názvem OSLAVA DNE DĚTÍ ze zcela nového ročníku KuliFerdy pro školní rok 2024/25, konkrétně ze 4. dílu LÉTO. Inspirujte se...OSLAVA DNE DĚTÍKonkretizované očekávan..
Petra 22 May 0 190
Předškolní matematika v novém světle: Průvodce pro pedagogy, rodiče a odborníkyVydavatelství RAABE představuje zbrusu nové vydání očekávané metodické příručky Matematické představy a myšlení dětí před..
Petra 09 May 0 274
Raabe Akademie: Nová platforma pro profesní rozvoj ve školství nyní dostupná i u nás.Raabe Akademie je přední poskytovatel nových vzdělávacích metod pro pedagogické a odborné pracovníky ve školství a ..
Zobrazuji 1 až 12 z 219 (celkem stran 19)