Menu
Nákupní košík

MAGAZÍN RSS Feed

SuperAdministrátor 17 Jul 0 1795
Naučit citlivě vnímat přírodu a rozvíjet pozorovací schopnosti dětí by mělo být cílem každého pedagoga i rodiče. Přinášíme Vám pásmo aktivit na téma „mravenci“, v rámci nějž si děti nejen pomáhají osv..
Petra 15 Jul 0 49
Seznamujeme sePokud malé dítě-cizinec poprvé přijde do MŠ, je dobré jej i jeho rodiče provést prostory, které bude dítě využívat. Dítě se tak bude cítit bezpečněji. Můžete využít služeb překladatele n..
s.andrsova 15 Jul 0 1969
Vychovávat děti k úctě k přírodě, učit je nacházet při toulkách přírodou každodenní zázraky, které se zde odehrávají, je důležité už od útlého věku. V následujícím článku přinášíme několik dramatickýc..
Petra 09 Jul 0 50
Nástup dítěte do mateřské školy je jedním z nejdůležitějších milníků v jeho životě. Pro mnoho dětí a jejich rodičů představuje tento krok velkou výzvu. Jak zajistit, aby adaptace proběhla hladce a bez..
s.andrsova 03 Jul 0 97
Vážení pedagogové mateřských škol,    ve spolupráci s našimi autory a lektory jsme připravili základní doporučení S KuliFerdou se těším do školy, jak pracovat s budoucími školáky, které může rodičům i..
Petra 02 Jul 0 108
Milé čtenářky a čtenáři, s radostí vám představujeme naši novou vzdělávací platformu, Raabe Akademie, která byla spuštěna v květnu 2024. Naším cílem je nabídnout vám kvalitní kurzy, které vám pomohou ..
Petra 21 Jun 0 182
Velká Novinka!  S nadšením vám představujeme nový Pedagogický Diář 2024/2025, který přináší zcela nový přístup k plánování a organizaci školního roku. Tento diář není jen obyčejný nástroj – je to klíč..
Petra 18 Jun 0 176
Nabízíme zpětné zhlédnutí webinářů    Dne 03. 06. 2024 se konal webinář "Inovativní vzdělávání pedagogů: Raabe Akademie", vedený lektorkou Mgr. Stanislavou Andršovou. Tento webinář nabídl účastníkům c..
Petra 29 May 0 298
Mýtus, že logopedie se zabývá pouze výslovností, je snad již překonaný. Bylo by chybou klást důraz na artikulaci na úkor obsahové a gramatické stránky řeči. Nejdříve je třeba vytvořit věty z dostupné ..
s.andrsova 27 May 0 300
Přinášíme ukázku z pracovního listu s názvem OSLAVA DNE DĚTÍ ze zcela nového ročníku KuliFerdy pro školní rok 2024/25, konkrétně ze 4. dílu LÉTO. Inspirujte se...OSLAVA DNE DĚTÍKonkretizované očekávan..
Petra 22 May 0 191
Předškolní matematika v novém světle: Průvodce pro pedagogy, rodiče a odborníkyVydavatelství RAABE představuje zbrusu nové vydání očekávané metodické příručky Matematické představy a myšlení dětí před..
Petra 15 May 0 240
Jak podpořit dítě, když se nedostane na vysněnou školu    Dostat se na vysněnou školu může být pro mnoho dětí vrcholem jejich dosavadního akademického úsilí. Když se to nepodaří, může to být pro ně ve..
Zobrazuji 1 až 12 z 320 (celkem stran 27)