Vážené kolegyně, vážení kolegové, 
 
v letošním roce jsme podstatně rozšířili portfolio pracovních sešitů z edice KuliFerda a jeho svět a rádi bychom naše sešity představili i Vám. Proto jsme pro Vás připravili PROGRAM ODBORNÉ SPOLUPRÁCE, který je určený všem odborníkům z pedagogicko-psychologických poradenspeciálně pedagogických center a logopedických ordinací. V rámci programu Vám nabízíme:  
 
- podpůrné materiály pro Vaše děti a jejich rodiče ZDARMA
- mimořádné slevy a zvýhodnění
- speciální odborné semináře či workshopy s autory
 
Můžete volit z těchto forem spolupráce:
 
1/ Mimořádná sleva 30 % na všechny pracovní sešity z edice KuliFerda a jeho svět
 
Dostanete od nás slevový kód na pracovní sešity z edice KuliFerda a jeho svět, díky kterému můžete objednávat pracovní sešity s mimořádnou slevou 30 % jak pro sebe, tak pro své klienty. Pokud máte možnost dalšího prodeje (ŽL, apod.), je sleva 30 % nabízena jako obchodní rabat pro Vás. 

2/ Pracovní listy zdarma

Poskytneme Vám ZDARMA vybrané pracovní listy z našich pracovních sešitů a informace pro rodiče, které si můžete stáhnout, vytisknout, namnožit a pracovat s nimi v rámci Vaší praxe. 
 
 
3/ Odborné semináře či workshopy
 
Pokud dosáhnete odběru 500 a více kusů pracovních sešitů, uspořádáme u Vás ZDARMA seminář nebo workshop s některým z předních odborníků na speciální vzdělávání. Podmínkou pro uspořádání semináře je zajištění vhodného prostoru a minimálně 15 účastníků z Vaší strany.
 

registaceRegistrujte se do programu prostřednictvím jednoduchého online formuláře zde, vyberte si formu spolupráce a my Vás v nejbližších dnech budeme kontaktovat.