Menu
Nákupní košík

MAGAZÍN RSS Feed

11 Apr 0 26
Předškolní vzdělávání v kostce je neocenitelným průvodcem pro všechny pedagogy, kteří chtějí efektivně pracovat s dětmi v mateřské škole a připravit je na další vzdělávací etapy.Nová publikace s názve..
Petra 05 Apr 0 75
NOVINKANový houslový fenomén je na scéně: Cyklus pěti sešitů od Houslové školy prof. Viliama Kořínka rozproudí vlnu nadšení mezi mladými hudebníky.S unikátním přístupem k výuce a důrazem na kvalitu, s..
Petra 28 Mar 0 138
Jaro je tady! Přijďte si ho zpříjemnit v mateřské škole s hravými a rozvíjejícími aktivitami pro naše malé předškoláky. 1. Bylo jedno semínkoKonkrétní cíle pro tuto činnost:- Zapamatovat si text říkan..
Petra 25 Mar 0 149
Jakých největších chyb se studenti dopouštějí pří vyplňování testů? Je běžné, že při testech dělají studenti chyby. Zajímavé je, že mnoho z nich je naprosto banálního charakteru. I takovéto chybky vša..
s.andrsova 14 Mar 0 207
Identita a role dítěteNástup dítěte do mateřské školy znamená výraznou změnu pro identitu dítěte.Identitou můžeme chápat odpověď na otázku „Kdo jsem?“ a jako taková je do značné míry určována odezvou ..
s.andrsova 14 Mar 0 190
Jaká je pravděpodobnost, že máte ve třídě nadaného žáka?Uvádí se, že v populaci jsou 2–3 % nadaných. Gaussova křivka IQ vyjadřuje rozložení hodnot IQ (inteligenčního kvocientu) v populaci.Většina obyv..
Petra 11 Mar 0 180
Online webinář a nová publikace Adaptace dítěte v mateřské škole: aneb Budování emočního bezpečí dítěte. Mateřská škola hraje klíčovou roli v adaptaci dětí na nové prostředí a sociální interakce. S cí..
Petra 04 Mar 0 357
Adaptace dítěte v mateřské škole: Online Webinář s Mgr. Hanou Sokolovou a Mgr. Alenou PokornouMateřská škola má klíčový vliv na adaptaci dětí na nové prostředí a sociální interakce. S cílem poskytnout..
Petra 27 Feb 0 315
Nová brožura 'Nadaný žák na 1. stupni ZŠ' je právě na trhu a poskytuje komplexní průvodce pro učitele a rodiče nadaných dětí ve věku od 6 do 10 let. Tato praktická publikace přináší konkrétní postupy ..
Petra 23 Feb 0 2095
Představte si, že se vydáváte na cestu do dětského světa, do říše kreslených snů a fantazií. Zde se setkáváte s 600 malými umělci ve věku od 4 do 6 let, kteří se stali hrdiny výzkumu pod vedením Marie..
20 Feb 0 233
Vážení pedagogové, přátelé vzdělávání a nadšenci pro moderní pedagogické přístupy, máme pro vás jedinečnou příležitost se zapojit do online webináře s paní Mgr. Janou Rohovou, zkušenou učitelkou 1. st..
SuperAdministrátor 17 Jan 0 552
Až příliš často slýchám, že cílem učitele je žáka připravit na státní přijímačky nebo státní maturitu. Někteří učitelé to dokonce, bůhvíproč, považují za důvod, proč učí nekvalitně a zastarale. Přináš..
Zobrazuji 1 až 12 z 304 (celkem stran 26)